Jubileuszowy VI Zjazd Absolwentów przeszedł do historii

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale 19 czerwca obchodził jubileusz 65-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego. Na VI Zjazd Absolwentów zorganizowany z okazji urodzin Szkoły przybyło ponad 300 osób. Były wśród nich władze powiatu krakowskiego: starosta Józef Krzyworzeka, wicestarosta Wojciech Pałka, przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nabagło, wiceprzewodniczący Marek Piekara, członek Zarządu Arkadiusz Wrzoszczyk, dyrektor Wydziału Edukacji Lidia Pycińska. Radna powiatu Elżbieta Duda jako absolwentka szkoły wręczyła dyrektorowi ZSiPO w Skale Karolowi Papiszowi okolicznościowy list gratulacyjny z wyrazami uznania za działalność na rzecz szkoły. Uroczystość zaszczyciły także władze miasta: burmistrz Tadeusz Durłak, przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Penkala, sekretarz Tadeusz Boroń oraz radni miejscy. Żelazny jubileusz skalskiego liceum świętowali również wszyscy partnerzy szkoły, m.in. dowódca jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 5 Jacek Kukuła, dyrektorzy placówek kulturalno-oświatowych na czele z dyrektorem Administracji Szkół w Skale Wojciechem Dolińskim.

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 10:30 Więcej…

VI Zjazd Absolwentów - film

Poprawiony: poniedziałek, 22 czerwca 2015 12:00

65 lat minęło ... czyli VI Zjazd Absolwentów

W dniu 19 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbędzie się VI Zjazd Absolwentów.

Program uroczystości:

godz: 13:00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym w Skale

godz: 14:30 - Gala Jubileuszowa w obiekcie Hali Widowiskowo-Sportowej w Skale

godz: 16:30 - wykonanie pamiątkowej fotografii

godz: 16:45 - posadzenie "Dębu Pamięci" przed budynkiem szkoły

godz: 17:00 - spotkanie koleżeńskie z wychowawcami klas w budynku szkoły

Co od ostatniego zjazdu się wydarzyło w naszej szkole? Zapraszamy do lektury folderu, przygotowanego specjalnie na tą okazję.

Poprawiony: czwartek, 18 czerwca 2015 21:09