Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale|Klasa Mundurowa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zarządzenie Dyrektora

Email Drukuj PDF

Zarządzenie nr 5/2020
Dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale
z dnia 24 marca 2020 r.

W sprawie organizacji zajęć w szkole w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość
w roku szkolnym 2019 / 2020.

 

Do pobrania tekst zarządzenia nr 5/2020

Ogłoszenie o naborze na głównego księgowego w ZSiPO w Skale

Email Drukuj PDF

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale
ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:
GŁÓWNY KSIĘGOWY  w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.


Miejsce pracy: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, ul. Księdza Stanisława Połetka 30,  32-043 Skała

Wymiar czasu pracy: 1 etat praca na stanowisku Głównego Księgowego związana z działalnością bieżącą Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych, ul. ks. Stanisława Połetka 30, 32-043 Skała lub przesyłać za pośrednictwem placówki pocztowej na wyżej określony adres w terminie do dnia 03 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00.

Uwaga - zawieszone zajęcia, zamknięta szkoła.

Email Drukuj PDF

Zgodnie z decyzją rządu i premiera Morawieckiego od jutra tj. 12 marca do 25 marca 2020r. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale jest zamknięty a zajęcia zawieszone.

Proszę śledzić na bieżąco informacje na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Link https://www.gov.pl

Logistycy w FCA Fiat Auto Poland

Email Drukuj PDF

19 lutego uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum kształcący się w zawodzie technik logistyk zwiedzili zakład produkcyjny FCA Fiat Auto Poland w Tychach. Zajmuje on 2,4 mln m² powierzchni, z czego na hale produkcyjne i budynki usługowe przypada 0,5 mln m². Jest jednym z największych zakładów produkcyjnych w Europie. Na jego terenie znajduje się 56 firm świadczących usługi na rzecz fabryki.

Więcej…

Ogromny sukces naszych uczniów z Technikum!

Email Drukuj PDF

Aż 17 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Konkursu Logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. Finał odbędzie się w kwietniu w siedzibie uczelni. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

Pokaz samoobrony uczniów klas mundurowych

Email Drukuj PDF

Pokaz samoobrony uczniów klas mundurowych Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale podczas Targów Edukacyjnych w Michałowicach.

Egzamin klasy mundurowej ze Skały

Email Drukuj PDF

27 lutego nasi uczniowie wzięli udział w ważnym egzaminie z przedmiotu „Edukacja wojskowa”. Program pilotażowy Ministerstwa Obrony Narodowej dla szkół prowadzących klasy wojskowe ma na celu wsparcie wytypowanych placówek oświatowych w zakresie spójnego i aktualnie obowiązującego w Siłach Zbrojnych RP szkolenia wojskowego. W ramach tego programu 6 batalion logistyczny objął patronatem uczniów z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. Licealiści przystąpili do końcowego egzaminu oceniającego poziom ich wyszkolenia. Sprawdzian składał się z dwóch etapów, pierwszym był test wiedzy teoretycznej następnie sprawdzian umiejętności praktycznych. Podopieczni naszych instruktorów znakomicie poradzili sobie z wyzwaniem jakim był egzamin nauki z przedmiotu „Edukacja wojskowa” czego wynikiem są bardzo dobre oceny z egzaminu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Link do artykułu

Wyśpiewany sukces w Skawinie

Email Drukuj PDF

W piątek (28.02.2020) uzdolniona artystycznie i językowo młodzież szkół średnich powiatu krakowskiego spotkała się w Skawinie, żeby wziąć udział w VII Powiatowym Obcojęzycznym Przeglądzie Artystycznym. W kategorii piosenka ZSiPO w Skale reprezentowała Kamila Rerak, która zajęła pierwsze miejsce za wykonanie utworu "All of me" (John Legend). Serdecznie gratulujemy!!! Do konkursu w kategorii recytacja przygotowywały się również Yelizaveta Yurkowska i Natalia Karlik.

Za rzetelną pracę uczennic włożoną w przygotowania do występów dziękują opiekunowie Asmik Woźniak (język rosyjski) i Ewelina Drzewiecka (język angielski).

Więcej…

Strona 1 z 6

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie