Targi edukacyjne -Festiwal Zawodów 2019

Siódma edycja „Festiwalu Zawodów” odbyła się w dniach 21-23 marca 2019 r. w hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Nasze dwa stanowiska E7: technik informatyk oraz A7: technik logistyk, technik spedytor przeżyły w tych dniach prawdziwe oblężenie, dając dowód na to, że zainteresowanie kierunkami technicznymi z roku na rok jest coraz większe. Kandydaci do szkół średnich mieli szansę zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, porozmawiać z uczniami na temat nauki w szkole, a także "zarobić" skrętkę, zespawać światłowód oraz rozłożyć i złożyć broń wojskową.

Dzięki współpracy z firmami OSM SKAŁA, oraz KRAK-MARFISH odwiedzający stanowisko A7 mogli spróbować lokalnych przysmaków m.in.: serów, jogurtów oraz ryb. Dzięki współpracy z firmą GIGAinternet na stanowisku E7 zwiedzający mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat światłowodów.