Półmetek

Tradycyjnie połowę swojej drogi w szkole średniej uczniowie, nauczyciele i rodzice uczcili półmetkiem. Nie zabrakło wszelakich dań, dobrej muzyki i salw śmiechu. To dobrze, że w szkole jest też miejsce i czas na zabawę i rozmowy inne niż na lekcjach. Przykładem dystansu do siebie i radości ze wspólnego przebywania z młodzieżą byli sami profesorowie, dziarsko przytupujący w rytm dyskotekowych przebojów.

Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w organizację półmetka:
paniom Katarzynie Baście, Zofii Łudzik, Anecie Gumuli, Marcie Blasińskiej, Elżbiecie Kobendzowskiej, Joannie Mularczyk, Agacie Janczarskiej, Małgorzacie Drzyzdze, Marii Dulińskiej, Ewie Osice, Marii Grochowinie oraz panu Andrzejowi Skotnicznemu.

Specjalne podziękowania za życzliwość kierujemy również do pań z obsługi - Józefy Cyganek i Edyty Wnęk, zaś uczniom klas II i ich wychowawcom pani Dorocie Zadorze, Ewie Morawskiej-Rogale i Annie Kowalik życzymy równie udanej studniówki za półtora rok.