Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale- rozpoczęcie roku z rozmachem

60 nauczycieli, 408 uczniów, 15 klas, rozpoczęcie prac budowlanych nowego skrzydła szkoły- to potencjał, z jakim startuje Liceum i Technikum w Skale w nowy rok szkolny. Grono powiększyło się 8 nowych nauczycieli: Iwonę Bielak- matematyka, Magdalenę Niedbał– język angielski, Katarzynę Koźbiał- WF, Agnieszkę Woszczek- język niemiecki, Ilonę Chodorek- logistyka, Marka Chochół – wychowawca w internacie, kpt. Marcina Wyląg – przedmioty wojskowe, sierżant Piotr Ciągło -  przedmioty wojskowe. Na emeryturę po wieloletniej służbie dla szkoły odeszły: pani sekretarz Alfreda Kućmierczyk oraz pani referent -Elżbieta Boroń.

Rusza także budowa nowego skrzydła, dzięki któremu szkoła zyska 6 nowych klas oraz pokoje w internacie. Zakończenie tej inwestycji Powiatu Krakowskiego planowane jest już za rok -na październik 2023 r.

Ten ciągły rozwój szkoły został dostrzeżony przez obecnego na inauguracji członka Zarządu Powiatu Krakowskiego -Tadeusza Nabagło, który w swoim przemówieniu zaakcentował wyjątkową markę i renomę szkoły. Uroczystość uświetnili swoją obecnością także oficerowie i podoficerowie, pracujący w szkole: ppłk. Leszek Leśniak, plutonowy Michał Cichy i komisarz Andrzej Struzikoraz mjr Piotr Rowiński- zastępca Szefa Sztabu Wojskowego Centrum Rekrutacji.