Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny

Email Drukuj PDF

W piątek, 24 lutego troje uczniów– Natalia (2Tl), Emilka (1a) i Michał (4Tl4) udało się do Skawiny, aby godnie reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Obcojęzycznym Przeglądzie Artystycznym. Nasza utalentowana muzycznie i językowo młodzież przepięknie zaśpiewała piosenkę po angielsku (Natalia- koniecznie zobaczcie na szkolnym TikToku), recytowała wiersz w języku Goethego (Emilka – piękny akcent!---TikTok), oraz Michał, który przedstawił wiersz WŁASNEGO AUTORSTWA z oryginalnym i brawurowym, żeby pojechać młodzieżowo, wykonem, co zaowocowało zdobyciem 3 miejsca. GRATULUJEMY!!!

Dodatkowym bonusem całego przedsięwzięcia była oddolna inicjatywa młodzieży, która w czasie gdy obradowało jury, dała swego rodzaju koncert – gitarzyści z różnych szkół z towarzyszeniem perkusji zapodali muzykę, artyści śpiewali nowe i kultowe kawałki, a widownia zaangażowała się tanecznie. Atmosfera – bezcenna!

Zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji, naprawdę warto! Michał stwierdził, że gdyby wiedział, jakie będą nagrody, to napisałby poemat, a nie tylko wiersz;)

Zdjęcia: