Improve your languages with comics

Improve your languagesZ okazji zbliżającego się Europejskiego Dnia Języków zapraszamy na Szkolny Konkurs na Komiks w języku obcym.

Do wyboru jeden z tematów:

1) Rzeczywistość wirtualna - jestem na tak, jestem na nie?

2) Stop agresji, stop przemocy (Together against bullying).

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów ZSiPO. Uczniowie indywidualnie wykonują komiks w języku obcym (nie w języku ojczystym). Komiks powinien spełniać następujące warunki: format pracy A3, powinien składać się z liczby 5-8 okienek rysunkowo-tekstowych połączonych w logiczną całość, technika prac dowolna (rysunek, obraz, grafika komputerowa itp.), plansze rysowane jednostronnie. Na odwrocie proszę napisać imię, nazwisko i klasę.

Termin składania prac do 24.09 do godz. 10.30 do nauczyciela uczącego w danej klasie języka angielskiego.

Ps. Zachęcamy uczniów zainteresowanych projektami Erasmus + do wyboru tematu numer 2.

Joanna Jarzmik, Anna Łuszcz