II miejsce w konkursie informatycznym

W dniu 2 czerwca 2008r. w Giebułtowie odbyła się kolejna już VIII Powiatowa Sesja Informatyczna pod patronatem Starosty Powiatu Krakowskiego.

Temat tegorocznego konkursu to: „Nasi nauczyciele”. Każda ze szkół uczestniczących w konkursie miała za zadanie przygotować film lub prezentację ukazującą nauczycieli pracujących w ich szkołach.
Naszą szkołę reprezentowała grupa 3 osobowa w składzie: Damian Domagała, Krystian Gądek oraz Karol Popiołkiewicz z IIa.
Ich występ składał się z 2 części. Pierwsza z nich to prezentacja filmu w konkursowym temacie, gdzie chłopcy wykazali się umiejętnościami m.in.: montażu filmu, dźwięku, obróbką zdjęć, tworzeniem animacji komputerowych.
Druga część to zabawne przedstawienie "lekcji na wesoło" gdzie pokazali swoje talenty aktorskie.

Ich występ został doceniony przez jury – chłopcy zajęli II miejsce.
VIII Sesja InformatycznaVIII Sesja Informatyczna
VIII Sesja Informatyczna