Wyróżnienie w Konkursie Powiatowym Skawińska Próbówka Artystyczna dla Karoliny Motyl

1 listopada w skawińskim ogólniaku odbył się finał SPA - konkursu będącego przeglądem twórczości uczniów, zarówno literackiej, fotograficznej jak i muzycznej. W tym roku wzięliśmy udział:

w kategorii literackiej reprezentowały nas wiersze Pauliny Głowackiej z klasy III a, tekst publicystyczny felieton Jędrka Stockiego z III a, prozę fragment powieści Karoliny Motyl z II b „Dziennik”, który został nagrodzony wyróżnieniem i zestawem piór.

w kategorii fotografia temat „Marzenia się spełniają” interpretowały zdjęcia Pauliny Saroty z II c, Katarzyny Gil z II b i Jędrzeja Stockiego z III a.

Gratulujemy Karolinie Motyl wyróżnienia a wszystkim uczestnikom zaangażowania i godnego reprezentowania szkoły.

Fragment powieści Karoliny Motyl z II b „Dziennik"- wyróżnienie

Felieton Jędrka Stockiego z III a

Wiersze Pauliny Głowackiej z klasy III a: 7 dni, Modlitwa żołnierza

zdjęcie Pauliny Saroty z II c:

zdjęcia Katarzyny Gil z II b:

Prace uczniów dostępne są również w zakładce Uczniowie