XX Jubileuszowy Wielki Festyn dla Dzieci - Fundacja Prometeusz

23 czerwca, na Rynku Głównym w Krakowie odbył się XX Jubileuszowy Wielki Festyn dla Dzieci "Żegnaj Szkoło, Witajcie Wakacje", w który nasi uczniowie czynnie się zaangażowali. Jubileuszowe wydarzenie zorganizowane zostało przez fundację Prometeusz "Serce za serce" i trwało od godzinie 13:00 aż do 22:00. W tym czasie na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji, konkursów i koncertów gwiazd.

Podczas eventu nastąpiło także uroczyste wręczenie złotych medali „Serce za serce” oraz statuetki „Orła Białego”. Te szczególne odznaczenia trafiły w ręce osób, którym nie jest obcy los drugiego człowieka. Charytatywny Festyn organizowany przez fundację PROMETEUSZ, skierowany był do dzieci i rodziców, ze szczególnym uwzględnieniem tych najbardziej potrzebujących wsparcie materialnego, jak i duchowego w przypadku zmagania się z chorobą dziecka.