Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale|Klasa Mundurowa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

"Nauka to potęgi klucz"

Takie motto przyświecało w tym roku obchodom z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 14 października w naszej szkole. Uroczystość ta została tradycyjnie już połączona z Dniem Patrona Szkoły.

Na auli zebrali się nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie aby wspólnie świętować ten dzień. Po części oficjalnej, na której wręczono nagrody dla nauczycieli za pracę z młodzieżą, odbyła się część artystyczna. Zaprezentowano nam krótki film z V Zjazdu Absolwentów, a następnie uczniowie uczestniczyli w teście wiedzy o naszej szkole. Quiz wygrała klasa 3a. Gratulujemy.

 

Zdjęcia:

 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona

 

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie