Przekazanie pakietów umundurowania uczniom w ramach IV edycji Programu „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”

Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Krakowie Tadeusz Nabagło członek zarządu oraz skarbnik Edyta Jaśnikowska w dniu 17 grudnia 2020 roku dokonali odbioru od Firmy MILITARIA LODZ.PL pakietów umundurowania zakupionych z dotacji z Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach IV edycji Programu „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”. W dniu 22 grudnia 2020 nastąpiło oficjalne przekazanie Zespołowi Szkół i Placówek Oświatowych w Skale zakupionego wyposażenia. 29 grudnia 2020 uczniowie klas mundurowych IIa LO oraz III Technikum którzy realizują Program MON „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe” otrzymali pakiety umundurowania ucznia. W skład zestawu weszły bluza i spodnie ubioru mundurowego ucznia, koszulki, beret, bluza ocieplana typu polar, plecak taktyczny, rękawice zimowe oraz czapka zimowa. Wartość zakupów wyniosła 60720 zł, z czego 20% współfinansował powiat krakowski.