ZSiPO i Erasmus+ na XI Targach Dziedzictwa Przemysłowego

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale drugie spotkanie partnerów w projekcie Erasmus+ Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego dla rozwoju przedsiębiorczości poświęcone różnym aspektom dziedzictwa przemysłowego. Powiodło się szybkie opracowanie prezentacji podsumowującej zrealizowane zadania  projektowe. W związku z tym już w dniach 12 i 13 kwietnia była ona prezentowana na telebimie w hali XI Miedzynarodowych Targów Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej w Zabrzu. Uczniowie naszej szkoły brali czynny udział w ubiegłorocznej edycji targów.

Organizatorzy pokazali także naszą prezentację stworzoną po spotkaniu w Crispiano. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się pomysłami i wrażeniami z pierwszych spotkań w naszym projekcie.

Link: targi-zabrze.pl